Esenyalı Müzikevi

Esenyalı Müzik Merkezi

Esenyalı Müzik Merkezi ve Murat Deniz Saz Evi faaliyetlerine ilk olarak Murat Deniz önderliğinde 1 Mayıs 2014 tarihinde Pendik’in Fatih Mahallesi’nde başladı. Öncelikli hedefi siz müzikseverlere kaliteli ve müşteri odaklı müzikal çözümler sunmak olan işletmemiz, faaliyetlerine enstrüman satış, imalat, tamir, tedarik, sipariş ve eğitim olarak devam etmektedir. Sektörünün aksine ticari faaliyetlerden önce samimiyet ve güvenin ön planda tutulduğu bir işletme olmakla beraber bağlamanın sadece "ticari kâr" kaygıları ile siz değerli müzikseverlere sunulmasının da doğru olmayacağının bilincindeyiz. Bu yüzden bizden temin ettiğiniz her enstrümanla, bize katacağınız uzun vadeli dostluğun ve bağlılığın farkındayız. Bu sektörde bağlamanın yanında etnik enstrümanlarda da uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bu nedenle firmamızda uzun yıllardır kuruttuğumuz oyma dut teknelerimizden, üst seviye profesyonel olarak imal edilmiş dede sazı, tembur, cura, nesimi sazı (ruzba), balta saz, kopuz, mest sazı, şelpe sazı, divan bağlaması temin edebilirsiniz. Ayrıca firmamızda kendi üretimimiz olan bu enstrümanların eğitimini de yine hocamız Murat Deniz'den alabilirsiniz. 12 Haziran 2016’dan beri mağazamız Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi’nde faaliyetlerine devam etmektedir. "


MİSYONUMUZ
Saz imalat sektöründe kaliteli işçilik, özgüven, samimiyet ve sadakat ile müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verirken, bu enstrümanların doğru icrasıyla birlikte öğrencilerimizin gelişimi, donanımı konusunda da tüm bilgi ve birikimimizle destek ve yardımcı oluyoruz.
VİZYONUMUZ
Yurtiçi, yurtdışı tüm müşterilerimiz ve öğrencilerimiz, velilerimiz, paydaşlarımız, çalışanlarımız ile yan yana, omuz omuza her geçen gün daha da büyüyen bir müzik ailesi olmak en büyük amacımız. Çünkü "Müzik insanlığın ortak dilidir ".